Naše kolekce

 

Pyžama a spodní prádlo Rozárka a Darka 

Vážení zákazníci, představujeme vám novou značku prádla Rozárka, která v roce 2016 nahradila původní značku nočního a spodního prádla Darka vyráběnou již od roku 2011. Naše prádlo vzniká v tuzemsku, ve spolupráci s českými výrobci, které jeho nákupem podpoříte.

Pro zachování originality vyrábíme menší série, vždy u nás tak zakoupíte skutečně jedinečné kousky. Podívejte se na malou ukázku z naší nabídky v galerii.

Veškeré fotografie použité na těchto stránkách jsou chráněny autorským zákonem. Bez předchozího písemného souhlasu od majitele fotografií je zakázáno jejich částečné či celkové: kopírování, přebírání, přetiskování, úpravy, změny, šíření v libovolné podobě (ať již písemné, elektronické či jiné včetně začleňování do jiných stránek), distribuce či jakékoliv jiné využití (zejména ke komerčním nebo jinak přímo či nepřímo výdělečným účelům). Ukládání či tisk jakýchkoliv textů či fotografií je možné výhradně pro osobní potřebu návštěvníků stránek.

Zákon č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon), v aktuálním znění (216/2006 Sb.).